Prekių katalogas

Pasijoniai, apatinukai, apatinės suknelės

 • Pasijoniai ir apatinukai – tai itin praktiški gaminiai, kurie yra nepelnytai pamiršti ir turi ne vieną priežastį, kodėl turėtų būti pamėgti bei atsidurti Jūsų spintoje.


  Sprendimas perregimai aprangai

  Vilkint perregimo audinio sukneles / sijonus, didelė tikimybė, jog aplinkinių akis nevaržomai užklius už apatinio trikotažo. Tad bet kuris dailus įvaizdis gali tapti itin vulgariu. Tokiais atvejais rekomenduojama rinktis dėvėti artimiausio Jūsų odos atspalviui apatinukus bei pasijonius. Venkite dėvėti baltos spalvos apatines sukneles po tokios pačios spalvos viršutiniu drabužiu, nes tai tik dar labiau išryškins bet kokias siūles ir netobulumus. Tuo tarpu ruda arba smėlio spalva subtiliai susilies ir suteiks rafinuotą įvaizdį.


  Apsaugo, kad kojos nepriliptų prie sijono / suknelės audinio
  Jausmas, kai einant prie kojų ar pėdkelnių staiga pradeda “lipti” sijonas gali būti itin nemalonus. Net jei nedėvite itin storo sijono, tokie drabužiai, kaip prigludusios vilnonės suknelės, skatina audinį įsikibti į pėdkelnes. Jei ir jus erzina nuolatinis dėvimų drabužių taisymas, malonios ir specialaus audinio apatinės suknelės yra puikus sprendimas.


  Drabužiai tarnauja ilgiau
  Drabužio nusidėvėjimas apibrėžiamas ne tik ilgalaikėj perspektyvoj, jis vyksta kiekvieną kartą, vilkint drabužį. Jei nedėvimas geros kokybės apatinukas, trintis nuolat veikia audinį. Tad tokiu būdu sunku išvengti apsipūkavimų ir drabužių išvaizda gali greičiau susigadinti. Vilkimas apatinukas leidžia neskalbti drabužio taip dažnai taip išsaugant audinio kokybę, spalvą ir prailginti jo nešiojimo laiką.


  Idealus pasirinkimas moterims, vertinančioms kokybę, ilgaamžiškumą bei tvarumą
  Apatinės suknelės ir pasijoniai yra siuvami iš tvarių, draugiškų odai bei kūnui audinių, kaip elastanas, poliamidas. Taip pat populiariausias ir itin mėgstamas pasirinkimas vasarai - viskozė. Besiūliai apatinukai, kirpti lazeriu, ne tik tobulai priglunda prie odos, bet ir sudaro nematomą įvaizdį net po itin aptemptais drabužiais. Net jei apatinis sijonas ar suknelė turi siūles, dažniausiai jos kruopščiai paslėptos vidinėje drabužio pusėje. Kokybiški apatinukai, pasijoniai išryškina kūno formas, nedirgina odos, taip pat juos vilkėdama mažiau sukaisite ir prakaituosite.


  Laisvai krentantantį ar figūrą formuojantį apatinuko arba pasijonio siluetą rinkitės pagal savo garderobą bei jauskitės savimi. “Trauzai.lt” siūlomi kūno spalvos atspalvių bei juodos spalvos apatinukai tinkamai prižiūrimi tarnaus ne vienerius metus ir padės Jums atrodyti stilingai bei elegantiškai.


   

  Skaityti daugiau