Prekių katalogas

Didelių dydžių apatinis trikotažas

 • Kadangi apatinius dėvime kasdien, jų pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams yra labai platus, gausu įvairių formų, tekstūrų ar net audinių. Pastebima tendencija, kad išsirinkti tinkamus yra žymiai sunkiau dėvintiems didesnį drabužių dydį.

  „Trauzai.lt“ siūlo platų asortimentą - didelių dydžių apatiniai pagal kiekvieno individualius poreikius. Didžiuojamės galėdami „Trauzai.lt“ asortimente pasiūlyti kokybiškus, didelių didžių apatinius, siuvamus iš aukščiausios kokybės audinių, kurie pasižymi ilgaamžiškumu bei subtiliu stiliumi.

  Didelių dydžių apatiniai

  Neretai stambesni ir aukštesni žmonės susiduria su įvairiomis odos problemomis, tokiomis kaip: gausesnis prakaitavimas, įvairios alerginės reakcijos, bėrimas ar net iššutimas. Norint išvengti šių problemų pravartu rinktis natūralaus audinio apatinį trikotažą.

  Ypač tinka iš medvilnės, bambuko, kanapių ar kito natūralaus pluošto pasiūtos kelnaites. Šių, natūralių, pluoštų sudėtyje turintys apatiniai ne tik nedirgina odos, maloniai priglunda, kvėpuoja, bet yra tvarūs, ilgaamžiai bei draugiški žmogui ir aplinkai. Atminkite, kad iš kokybiškų medžiagų pasiūti apatiniai mažiau glamžosi, persimato, nusiskalbia ar išsitampo.

  Tinkami didelių dydžių apatiniai pagal kūno formą

  Vieni didelių dydžių apatiniai maloniai priglunda ir lengvai apspaudžia kūno formas, kiti yra laisvi ir nevaržo judesių. Siekiant vizualiai sumažinti kūno formas, reikia vengti itin laisvo kirpimo apatinio trikotažo ir pirmenybę teikti apgaubiančiam, lengvai priglundančiam prie kūno formų.

  Vis plečiame „Trauzai.lt“ asortimentą ir tikime, kad jame kokybiškus, tvarius, stilingus ir labiausiai tinkamus didelių dydžių apatinius gali išsirinkti kiekvienas. Siūlome įvairių spalvų, raštų, kirpimų ir audinių didelių dydžių apatinius, kuriuos galima derinti tiek pagal metų laiką ar individualius poreikius.

  Išsirinkti tinkamus, ypač didesniam dydžiui tinkamus apatinius yra išties sudėtinga, nors ir kartais būna nedrąsu apie juos konsultuotis su kitais, rekomenduojame neskubėti, išsirinkti tinkamą dydį ir prireikus kreiptis pagalbos.

  Tam, kad galėtumėte džiaugtis patogiais apatiniais kasdien reikia išsirinkti ne tik norimą, bet ir labiausiai tinkamą apatinių formą, atitinkamą dydį. Visgi, jei apatinį trikotažą išsirinkti sunku, nebijokite konsultacijai kreiptis į specialistus, kurie atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir padės išsirinkti tinkamiausią variantą.

  „Trauzai.lt“ specialistai su džiaugsmu pakonsultuos, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, visada padės išsirinkti. 

  Skaityti daugiau