Prekių katalogas

Vyriški stringai

 • Buvo laikai, kuomet žmonės, o ypatingai vyrai, jausdavosi itin nepatogiai dėvėdami vyriškus stringus. Tačiau dabar vyriški stringai vis labiau karaliauja apatinių drabužių pramonėje bei yra itin patrauklūs moterims, todėl „Trauzai.lt“ asortimente siūlome įvairių stilių, audinių bei spalvų seksualių vyriškų apatinių.

  Stringai dažniausiai perkami dėl keleto priežasčių.

  Viena dažniausių - tai pabrėžti savo privalumus ir seksualumą. Taip pat pastebime, jog vis daugiau moterų perka stringus savo vyrams.

  Antra pagal populiarumą priežastis - tai masažo salonai.

  Neretam vyrui nepatinka vienkartiniai masažo salone duodami apatiniai. Jų dydis dažnai nenusakomas, audinys yra sintetinis. Trečias atvejis - ilgą laiką vairuojantys asmenys, tolimųjų reisų vairuotojai. Vyriški stringai jiems itin aktualūs todėl, jog ilgo sėdėjimo metu kūnas kvėpuotų ir ventiliuotusi.

  Taip pat stringai pasirenkami ir tam, kad nesimatytų juostelių nešiojant labai aptemptas kelnes, vasaros metu, kai per karšta su storais medvilniniais ar sintetiniais šortukais.

  Atkreipkite dėmesį į pagrindinius aspektus, kurie padės išsirinkti idealiausią gaminį Jums ir neabejotinai suteiks kur kas daugiau pasitikėjimo savimi.

  Dydis

  Jei sugalvojote išmėginti naujo modelio vyrišką apatinį trikotažą arba papildyti jau esamą kolekciją spintoje, investuokite į reikiamo dydžio stringus. Net jei apsivilksite šį minimalistinį trikotažą, sunkiai pavyks džiaugtis jeigu jie neatitiks Jūsų kūno proporcijų.

  Per maži vyriški stringai sukels spaudimą tiek priekinėje, tiek užpakalinėse dalyse. Ilgainiui tai gali sukelti nemalonius sveikatos sutrikimus. Dėvint per didelį apatinį trikotažą, šis nuolat kils į viršų, o Jūs visą savo energiją turėsite nukreipti taisymuisi, tačiau ne mėgavimusi.

  Teisingas pasirinktas dydis, užtikrins, jog vyriški stringai priglus prie kūno tinkamai, bus patogūs nešioti ir beveik nejuntami.

  Medžiaga

  Norint išvengti nepageidaujamų odos problemų, rinkitės natūralius ir orui pralaidžius audinius, pavyzdžiui medvilnę ar viskozę.

  Pastarieji turi priešgrybelinių ir antibakterinių savybių. Natūralios kilmės medžiagos puikiai sugeria drėgmę, todėl tai idealus pasirinkimas ne tik kasdienai, bet ir dėvėti sporto metu, šiltuoju sezonu bei intensyviai prakaituojant.

  Stilius

  Tai dar vienas svarbus aspektas, į kurį būtina atsižvelgti prieš įsigyjant vyriškus stringus. Labai svarbu, jog į garderobą būtų įtraukti tie stringai vyrams, kurie atspindės Jūsų spintos turinį, didins pasitikėjimą savimi bei neliks užmiršti.

  „Trauzai.lt“ asortimente skirtingų spalvų, juostelių pločio, proporcijų bei ekstrevagantiškumo lygio. Būkite ir jauskitės patrauklūs, neleiskite kitiems varžyti Jūsų stiliaus. 

  Skaityti daugiau