Glaustinukės - bodžiai

 • Glaustinukės arba bodžiai – labai populiarūs ir moterų mėgstami drabužiai. Bodžiai skirstomi į apatinius ir viršutinius, neformuojančius, lengvai formuojančius bei stipriai formuojančius figūrą. Jie ne tik gali padėti sukurti patrauklesnį įvaizdį, bet ir prisidėti prie dailesnių kūno linijų.

  Ilgą laiką tokie figūrą formuojantys drabužiai buvo tarsi moterų gražios išvaizdos paslaptis, apie kurią vengta garsiai kalbėti. Šiandien situacija pasikeitė – apie bodžius ne tik daug kalbama, bet ir įsigyti jų galima pačių įvairiausių.

  Kasdienai skirti nešioti bodžiai gali būti nešiojimui po švarkeliu, prie kelnių, jie nekyla, nesusidaro klostės, nesusiraito bei atrodo tvarkingai.

  Bodžiai ir glaustinukės – pagrindiniai privalumai

  Išvaizdos pranašumai. Yra kelios pagrindinės kūno sritys, kurių išvaizdą padailinti itin padeda formuojančios glaustinukės: tai krūtinė, juosmuo, klubai ir šlaunys. Tinkamai parinkti bodžiai iš karto padeda įgauti patrauklesnes moteriškas formas.

  Grakštesnė laikysena. Glaustinukės teigiamai veikia pilvo raumenis. Glaustinukių elastingumas skatina laikyti tiesesnę ir tvirtesnę nugarą. Silpnesnio formavimo bodžiai ypač mėgstami pagimdžiusių moterų, nes kasdien dėvimi jie padeda greičiau atkurti pilvo srities raumenis ir suteikia pasitikėjimo savimi.

  Didesnis pasitikėjimas savimi. Moterų teigimu, glaustinukės ne tik teigiamai pakoreguoja figūros išvaizdą, bet ir pakeičia požiūrį į savo kūną. Sportiškos kūno linijos ir galimybė įsisprausti į siaurą elegantišką suknelę padidina pasitikėjimą savimi. Be to, moterys, matydamos patrauklų savo kūno siluetą, priima sprendimą palaikyti sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimo būdą. Bodis – puiki pradžia ir gera motyvacija siekiant gražesnių kūno linijų.

  Akivaizdžiai mažesnės kūno apimtys. Stipraus formavimo bodžiai vizualiai lieknina, sumažina apimtis. Taip pat tai idealus pasirinkimas kaip su amžiumi kūnas dėl sumažėjusio raumenų tonuso praranda savo stangrumą. Labiausiai šie drabužėliai praverčia nugarai, komfortiškai suspaudžia didesnio dydžio krūtinę bei didesnius sėdmenis, gražiai suformuoja juosmens išlinkimus, mažina klubus.
  „Trauzai.lt“ siūlomų bodžių asortimentas itin platus:

  ❖ nuo klasikinių iki elegantiškų ir prašmatnių, klasikinio stiliaus ir seksualumą didinančių glaustinukių;
  ❖ skirtingo ilgio rankovėmis (ilgomis, trumpomis, 3/4) arba be jų;
  ❖ atvira arba uždara apykakle;
  ❖ su nėriniais, su tinkleliu arba vientisos;
  ❖ įvairių dydžių ir spalvų – nuo tradicinės kūno spalvos iki mėlynos ar bordo.

  Visos glaustinukės yra tampraus audinio, kuris idealiai priglunda, nesudaro papildomų klosčių, neslysta, nekyla, neišlenda iš sijono ar kelnių. „Trauzai.lt“ siūlomos glaustinukės gaminamos iš kokybiškų, ilgaamžiškų ir ilgai savo gerą formą išsaugančios medžiagų, tokių kaip medvilnė, sintetika, modalas ar viskozė. Galima rinktis ne vien klasikinius plonos medžiagos bodžius, bet ir specialias iš storesnio termo audinio pasiūtas glaustinukes. Tereikia žinoti, ko norite! 

  Skaityti daugiau