Prekių katalogas

Didelių dydžių pižamos

 • Turbūt sutiksite, kad kokybiškas poilsis ir geras miegas yra geros nuotaikos, savijautos ir net sveikatos garantas. Tinkamų ir kokybiškų miego drabužių pasirinkimas yra gera pradžia ieškant kokybiško poilsio balanso. Pižamų pasirinkimas rinkoje itin platus – įvairių dizainų, modelių, audinių, kirpimų ir spalvų.

  Didelių dydžių pižamų pasiūla rinkoje yra žymiai mažesnė nei standartinio kūno sudėjimo. Džiaugiamės galėdami „Trauzai.lt“ asortimente pasiūlyti didelių dydžių pižamas, kurios siuvamus iš aukščiausios kokybės audinių, kurie pasižymi ilgaamžiškumu bei subtiliu stiliumi.

  Pižama visiems norams

  Patogi, kokybiška ir švelni prie kūno bei odos priglundanti pižama gali prisidėti prie geresnės miego kokybės ar tiesiog pakelti nuotaiką. Norintiems naktimis miegoti šiltai ypač tiks dviejų dalių pižamos su ilgomis rankovėmis ir kelnėmis, kurios puikiai priglus ir palaikys jūsų kūno šilumą. Šiltuoju metų laiku, mėgstant miegoti lengviau apsirengus, puikiai tiks pižamos su šortukais ir trumpais marškinėliais. Išskirtiniam lengvumo bei laisvės jausmui moterims – siūlome palaidines be rankovių ar ant petnešėlių.

  Pasirinkimas moterims, kuri padės pabrėžti gražiausias kūno linijas

  Tinkamai parinkti miego drabužiai leis kiekvienai moteriai ne tik atrodyti stilingai ir gražiai, bet ir suteiks drąsos, žaismingumo, dar daugiau pasitikėjimo savimi. Moterims, kurios vertina itin aukštą kokybę, ilgaamžiškumą bei tvarumą pravartu rinktis iš natūralaus pluošto siūnamas pižamas.

  „Trauzai.lt“ didelių dydžių pižamos yra siuvamos iš tvarių, draugiškų odai bei kūnui audinių. Kokybiški audiniai saugo odą bei jos nedirgina, taip pat puikiai garina drėgmę ir nesukelia alerginių reakcijų.

  Išsirinkti tinkamą, ypač didesniam dydžiui pižamą yra išties sudėtinga, nors ir kartais nedrąsu apie jas konsultuotis su kitais, rekomenduojame neskubėti, išsirinkti tinkamą dydį ir prireikus, pagalbos kreiptis. 

  Skaityti daugiau
 • Didelio dydžio vyriška pižama trumpomis rankovėmis ir šortais Rimolli 1065TR 3XL-5XL. Tamsiai mėlyna
  Sudėtis
  Medvilnė 100%
  Pagaminta / kilmės šalis
  Turkija
  Spalva
  Mėlyna tamsiai
  Rekomendacija:
  Drabužio dydis atitinka gamintojo nurodytą dydį
  Kaina 16 
  Vyriška plona pižama trumpomis rankovėmis ir šortais Rimolli 1065TR 3XL-5XL. Pilka
  Sudėtis
  Medvilnė 100%
  Pagaminta / kilmės šalis
  Turkija
  Spalva
  Pilka
  Rekomendacija:
  Drabužio dydis atitinka gamintojo nurodytą dydį
  Kaina 16