Termo kelnės

 • Termo kelnės itin vertinamos kaip vienas geriausių šiltos aprangos pasirinkimų žiemos sezono metu. Termo kelnės yra puikus pasirinkimas ne tik žiemos sporto mylėtojams, tačiau ir kasdienybėje. Jos puikiai pritaikomos po viršutiniais drabužiais vedžiojant šunį, leidžiant laiką gamtoje ar pakeliui į darbą. “Trauzai.lt” asortimente galite rasti aukščiausios kokybės termo kelnes moterims, vyrams ir net vaikams.

  Keletas svarbiausių taisyklių, padėsiančių įsigyti tinkamas termo kelnes:

  Rinkites tokias, kurios priglunda, bet nevaržo

  Analizuojant termo drabužių variantus, labai svarbu išsirinkti tinkamą dydį. Idealiu atveju termo kelnės turi būti itin gerai prigludusios prie kūno. Tokiu būdu pavyks išvengti audinio raukšlių, kuris ne tik erzina, tačiau ir apsunkina viršutinių drabužių dėvėjimą.

  Tačiau būtinai įsitikinkite, kad įsigyjama prekė Jūsų nevaržo. Jei termo kelnės bus per ankštos ir audinys intensyviai įsitempęs, susidarys šilumos kišenės, dėl kurių prarasite šilumą ir šaltį jusite kur kas intensyviau, o drabužis greičiau susidėvės. Rinkitės dydį, kurį nešiojate, kad apatinis drabužių sluoksnis tobulai priglustų prie kūno linkių ir formų, tačiau nesukeltų nemalonaus spaudimo. Tam puikiai pagelbės gamintojo nurodytos dydžių lentelės ir aprašymuose nurodytos pastabos.

  Venkite dirginančių vidinių siūlių

  Termo kelnės turi tiesioginį kontaktą su mūsų kūnu bei oda, tad prieš įsigydami prekę būtinai patikrinkite vidines siūles. Bet kokia šiurkšti ar didesnė siūlė gali dirginti bei erzinti odą.

  “Trauzai.lt” asortimente rasite kelnes, pasiūtas plokščiomis siūlėmis, arba išorinėmis siūlėmis, kurios ne tik atrodo estetiškiau, tačiau ir nedirgina odos, net ir dėvint ilgą laiką. Taip taip asortimente turime ir paprastesnių termo kelnių su vidinėmis siūlėmis.

  Rinkitės Jums priimtiną stilių bei audinį

  Atsižvelgdami į tai, kokia žiemos veikla Jums patinka, rinkitės ne tik vieno sluoksnio, tačiau ir dvisluoksnes kelnes. Išorėje esantis slidus sluoksnis leis patogiai mūvėti viršutinius drabužius, o viduje esantis minkštas, su oro tarpu, suteiks dar daugiau šilumos. 

  Skaityti daugiau