Prekių katalogas

Termo kostiumai

 • Termo kostiumai tinkami dėvėti ne tik žiemą, bet ir kitais ne tik vėsiais sezonais, dirbant ar stovyklaujant gamtoje. Jie puikiai išgarina drėgmę, nevaržo judesių ir puikiai prisitaiko prie kūno. Šiuos kostiumus noriai renkasi dėvėti sportininkai mėgėjai ir profesionalai, fiziškai aktyvūs žmonės bei tie, kurių darbas ar poilsis nelepina komfortiškomis aplinkos sąlygomis.

  „Trauzai.lt“ termo kostiumai pagaminti iš itin plono audinio, kurį drąsiai galite dėvėti po įprasta apranga. Ši apranga apsaugo kūną nuo nemalonaus drėgnų drabužių pojūčio, kadangi pašalina drėgmės perteklių nesugeriant jo į medžiagą bei aprūpina pakankamu oro srautu.


  Neabejotinas termo kostiumų privalumas yra tas, kad išlaiko Jūsų kūną sausą net intensyvių treniruočių metu, kuomet gausiai prakaituojate. Įprasti medvilniniai marškinėliai netrunka sušlapti, o tuomet prilimpa prie kūno. Tai gerokai sumažina komfortą atliekamų pratimų metu. Termo kostiumai suteiks Jums sausumo ir patogumo jausmą bet kokios fizinės veiklos metu.
  Ypatingas siūlių tipas ir modernus siuvimo būdas leidžia termo kostiumus jausti tarsi antrą odą. Asortimente rasite tik laiko patikrintos, aukščiausios kokybės gaminius, kurių audiniai lengvai prižiūrimi bei ilgaamžiai.


  Palyginti su kitais drabužiais, termo kostiumai laikomi geriausiu šaltojo sezono pasirinkimu, kuris privalo atsidurti kiekvieno žmogaus spintoje. Termo kostiumą galite susikomplektuoti ir patys, pasirinkdami Jums labiausiai patinkančių spalvų ir dizaino kelnes bei marškinėlius. Įsigykite aukščiausios klasės termo kostiumus už prieinamą kainą, palyginus su kitais rinkoje esančiais žieminiais drabužiais. 

  Skaityti daugiau