Termo rūbai vyrams, moterims, vaikams

 • Termo rūbai – tam, jog galėtumėte komfortiškai mėgautis kiekvienu nuotykiu gamtoje. Nuo termo kostiumų ir apatinių kelnių iki kojinių, kepurių, šalikų bei kitų aksesuarų – specializuojamės šioje srityje, tad turime itin gausų asortimentą.

  Jei nors kartą teko akis į akį susidurti su žvarbiu šalčiu ir nemaloniomis oro sąlygomis, tikriausiai žinote, kokius nepatogumus sukelia galybės drabužių sluoksnių dėvėjimas. Tai sukelia diskomfortą ir varžo judesius. “Trauzai.lt” siūloma termo apranga palaiko komfortišką kūno temperatūrą, taigi gelbsti šaltomis oro sąlygomis.

  Termo rūbai – pagrindiniai privalumai

  Apsauga žvarbiu oru

  Šiuolaikiniai termo drabužiai yra tinkami dėvėti įvairiomis oro sąlygomis. Svarbiausia pasirinkti tinkamą audinį pagal jo savybes. Vienas šilčiausių yra ypač plonas, tačiau jis turi būti dėvimas aktyviai sportuojant ir apsirengiant taip, kad neperpūstų vėjas.

  Prakaitą sugeriančios savybės ir komfortiškas judėjimas

  Dėvint kelis sluoksnius drabužių vienu metu, rankų ir kojų judesiai įvairiais būdas ribojami. Ilgainiui susidaręs prakaitas sukelia nemalonų drėgmės jausmą, bet tokiu atveju nieko pakeisti negalime. Tuo tarpu termo rūbai užtikrina nevaržomą prakaito judėjimą bei prakaitą garinančias savybes. Aukštos kokybės natūralios, tokios kaip kaip merino vilna, viskozė ir sintetinės kilmės medžiagos- poliesteris, poliamidas leidžia drėgmei išgaruoti., taip išlaikant kūną sausą. Audinio sudėtyje esantis elastanas suteikia laisvę judinti rankas, pečius ir kojas. Tai ypatingai aktualu užsiimant aktyviu sportu, pavyzdžiui, kalnų slidinėjimu. Patys šilčiausi yra sintetiniai termo rūbai, kurių įgėrimas yra 0%, jie būna specialaus mezgimo.

  Užsiėmimai lauke tampa komfortiški

  Termo drabužiai, tarsi antra oda, puikiai prisitaiko ir priglunda prie kūno formų. Lengva medžiaga nevaržo, taigi drąsiai galite dėvėti planuojant intensyvią veiklą. Jei esate ištikimi žvejybos, slidinėjimo, ledo laipiojimo, alpinizmo ir kelionių su kuprinėmis gerbėjai, žiemos metu termo apranga yra būtina.

  Tausojate vidaus energiją

  Termo rūbai apsaugo nuo šaltuoju metų sezonu patiriamų šilumos nuostolių. Termo rūbai tarsi baterija- jie nešildo o kaupia kūno šilumą. Kuomet vilkite šilumą sulaikančius drabužius patalpoje, sumažėja kūno temperatūros reguliacijos poreikis. Taip yra dėl to, nes išlaikoma šiluma. Tai leidžia ne tik jaustis komfortiškai, bet ir sumažinti sąskaitas, mokamas už energiją.
   

  Skaityti daugiau
 • Termo apatinės kelnės UNISEX-170
  Sudėtis
  Poliesteris 62%, viskozė 32%, elastanas 6 %
  Pagaminta / kilmės šalis
  Turkija
  Spalva
  Juoda
  Rekomendacija:
  Drabužis mažesnis, nei nurodo gamintojas, rinkitės didesnį 1 dydžiu.
  Kaina 13