Prekių katalogas

Apie mus

 • Sveiki, internetinė parduotuvė www.trauzai.lt veiklą pradėjo 2014 metų birželio mėnesį. Atrodo nedaug, tačiau jau pakankamas laikas, kuris leido įgyti klientų pasitikėjimą. Tai yra smulkus šeimos verslas todėl kiekvienas Jūsų pirkinys prisideda prie mūsų šeimos gerovės. Kas Jums iš to? Ogi labai daug kas. Mes siekiame ilgalaikės naudos tad pagrindinis mūsų tikslas ne šios dienos uždarbis, o patenkintas ir grįžtantis klientas. Padarysime viską, kad jums prekė tiktų ir patiktų. Prekiaujame kruopščiai atrinkta produkcija. Kadangi prekiaujame ne tik vienetais, bet ir didmena tad prekės šią parduotuvę pasiekia tik prėjusios keletą atrankos etapų:

  • atrenkame tik patikimus gamintojus, kurie gamina įtin kokybiškas prekes.
  • atrenkame tik tas prekes, kurias nuolat perka mūsų didmeniniai klientai. Jei didmeninis klientas nusipirko prekių vieną kartą ir daugiau jų neperka – reiškia kažkas negerai su modeliu arba gamintoju. Jei didmeninis kleintas grįžta ir perka pakatotinai – prekė gera ir patikima.
  • atrenkame tik tas prekes, kurios mūsų požiūriu yra puikios ir nepriekaištingos. Šioje srityje dirbme nuo 2011 metų tad patirtis jau leidžia matyti detales, kurių nemato naujokai.
  • nuolat bandome prekes patys arba prašome tai padaryti artimuosius. Pažiūrime kaip prekė nešiosai, kaip ji skalbiasi, kaip atrodo po keleto skalbimų.

   

  Taigi, darome viską, kad pekės jums patiktų ir mes galėtume užsidirbti iš nuolat perkančių klientų.

   

  Patarimas Jums – paskambinkite mums prieš perkant. Telefoną visuomet rasite puslaio viršuje. Būtinai papaskosime ką jums geriau rinktis. Kokias prekes, kokius dydžius rinktis ir t.t..

   

  Internetinę parduotuvę valdo UAB "Keturi tau"

   

  Sėkmės.


  Aida ir Gediminas Ūkeliai