Prekių katalogas

Korsetai, liekninantys apatiniai

 • Nors daugelis žmonių mano, kad vyriški korsetai yra moteriškas drabužis, juose nėra lyties. Per visą istoriją jį dažniausiai dėvėjo moterys, tačiau taip nebėra. Šiandien vyrai taip pat naudojasi daugeliu korsetų teikiamų privalumų. Vyrai dėvi korsetus, kad padėtų laikysenai. Šiomis dienomis daugiau žmonių nei bet kada anksčiau praleidžia valandas prie savo kompiuterių ir telefonų. Jei dirbate prie stalo, jau žinote, kaip sunku sėdėti tiesiai, net jei žinote apie problemą.

  Vyriško korseto privalumai
  Ilgainiui bloga laikysena gali sukelti stiprų nugaros ir kaklo skausmą. Ištaisyti šias problemas galima naudojant plieninių kaulų korsetą. Dėvint korsetą, jūsųjuosmens mobilumas yra ribotas. Jūs negalite  susilenkti ties juosmeniu, sėdėti ar judėti kitose padėtyse, kurios kenkia kūnui. Visai kaip XIX a. Vyrams šiais laikais nėra įprasta dėvėti korsetus, tačiau tai nereiškia, kad jų nėra. Vyriško apatinio trikotažo korsetas yra populiaresnis nei bet kada anksčiau, nes nors korsetas nėra kasdienis vyrų dėvėjimas, yra daug vyrų, kuriems jį dėvėti naudinga.

  Korsetus vis dar galima nešioti medicininiais tikslais ir palaikyti nugarą. Dauguma šiuolaikinių vyrų korsetus renkasi nešioti pirmiausia estetiniais tikslais. Dėvint korsetus vyrams pabrėžiama V forma nuo pečių iki juosmens, o ne smėlio laikrodžiai nuo juosmens iki klubų moterims. Be to, korsetas koreguoja vyrų skrandžio formą. Bendra korseto paskirtis – patobulinti siluetą, kad būtų sukurtas geidžiamesnis prigludimas. Žinoma, vyrai neturi natūralios smėlio laikrodžio formos. Dėl to galite manyti, kad vyrams korsetas netiks. Tačiau, kaip ir bet kurio korseto, jo efektyvumas priklauso nuo prigludimo kokybės.

  Vyriškas liekninamasis  korsetas
  Vyrams, kurie ieško korseto neišleisdami didelių pinigų specialiam drabužiui, korsetas-marškinėliai, spaudžiantys  po krūtine gali suteikti norimų rezultatų. Pilvo įtvaras dengia šonkaulius ir liemenį ir veiksmingai sumažins juosmens dydį bei išlygins skrandį vyrams. Kaip ir su bet kuriuo vyrų ir moterų korsetu, svarbu įsitikinti, kad jūsų korsetas yra tinkamo dydžio, kad būtų patogus. Venkite per daug suveržti korsetą, nes tai sukels diskomfortą.

  Vyrams, kurie planuoja korsetą nešioti kasdien ar reguliariai, rekomenduojame turėti specialiai pagamintą korsetą. Vyrams, norintiems karts nuo karto užsidėti korsetą, korsetas-marškinėliai po krūtine duoda gerų rezultatų. Būtinai peržiūrėkite mūsų dydžių vadovus ir užsirašykite savo išmatavimus, kad įsitikintumėte, jog tinka geriausiai.

  Skaityti daugiau