Prekių katalogas

Apatinės kelnaitės moteriškos

 • Moteriškos kelnaitės patenka į tą drabužių kategoriją, kuri laikoma kasdiene būtinybe. Todėl daugelis moterų šiem apatiniam trikotažui kelia labai daug reikalavimų, pradedant estetika ir baigiant aukšta kokybe.

  Kelnaitės moterims turi būti siuvamos iš kokybiškų medžiagų, patogios ir saugios dėvėti bei užtikrinti maksimalią higieną. „Trauzai.lt“ siūlo itin platų kelnaičių moterims asortimentą:

  klasikinio kirpimo kelnaitės
  kelnaitės nėštukėms
  vidutinio aukščio ir gilesnio kirpimo į apačią kelnaitės
  kelnaitės – šortukai
  figūrą formuojančios kelnaitės ar itin seksualūs komplektukai.
  Moteriškas kelnaites galima rinktis įvairios sudėties ir su įvairiais puošybos elementais, iš kurių populiariausias – nėriniai.

  Svarbiausias kriterijus, pagal kurį moterys renkasi kelnaites – modelis. Vieni yra klasikiniai, o kiti itin patrauklūs, išryškinantys seksualumą. Vienus patinka dėvėti kasdien, o kitus – ypatingesnėmis progomis. Tarp populiariausiųjų – klasikinio kirpimo moteriškos kelnaitės, kurios labai švelnios odai, plonos ir tamprios, gali būti su nėriniuota gumyte. Kad ir kokio modelio kelnaitės bus pasirinktos, visos „Trauzai.lt“ siūlomos kelnaitės moterims yra patogios, malonios medžiagos ir visiškai saugios dėvėti.

  Taip pat labai svarbus kelnaičių pasirinkimo kriterijus – sudėtis, t. y. medžiagos, iš kurių siuvamos kelnaitės. Dažniausiai tai medvilnė, viskozė, modalas. Kiekvienas iš šių audinių pasižymi tam tikromis savybėmis, o suderinti kelių audinių pluoštai leidžia mėgautis dar geresne kokybe ir patvarumu.

  „Trauzai.lt“ siūlomos moteriškos kelnaitės – tik aukštos kokybės

  „Trauzai.lt“ į savo asortimentą įtraukė tik tokius gaminius, kurie pasižymi labai aukšta kokybe. Tą kokybę nulemia naudojamos medžiagos, iš kurių pagrindinė – medvilnė. Tai natūrali medžiaga, kurią moterys mėgsta dėl jos savybių: patvarumo, malonios struktūros, patogumo, suteikiamo gaivumo pojūčio.


  Dėvint medvilnines kelnaites oda gali laisvai kvėpuoti, nes medvilnė sugeria kūno drėgmę, tačiau jos nekaupia. Taip pat medvilnė yra hipoalergiška, todėl ji yra visiškai nekenksminga ir idealiai tinka itin jautrią odą turinčioms moterims. Ne veltui moteriškos kelnaitės iš medvilnės labai greitai tapo visų mėgstamiausios.

  Į moteriškų kelnaičių sudėtį dažnai įtraukiamos ir kitokios medžiagos, pavyzdžiui, viskozė ir modalas. Viskozė – audinys, vertinamas dėl savo lengvumo, minkštumo, švelnumo ir estetiškos išvaizdos. Taip pat viskozė mėgstama naudoti siuvant apatinį trikotažą, nes ji mažai pilinguojasi, itin gerai praleidžia orą, nesielektrina. Kelnaitės, kurių sudėtyje yra viskozės, nekaitina, nesukelia nemalonaus deginimo pojūčio. O modalas savo savybėmis panašus į medvilnę, tačiau tvirtesnis, minkštesnis, švelnesnis, tobulai sugeriantis drėgmę, nesiveliantis ir ilgiau neprarandantis savo spalvos.

  Pastaroji savybė itin svarbi ryškių, sodrių spalvų kelnaitėms. Į gaminio sudėtį įtraukti kelių skirtingų medžiagų pluoštai garantuoja dar didesnę kelnaičių kokybę ir tuo nesunku įsitikinti įsigijus jas iš „Trauzai.lt“ asortimento.

  „Trauzai.lt“ asortimente – gausybė spalvų, plati dydžių įvairovė ir skirtingi kelnaičių moterims modeliai. Stilingos, seksualios, ypatingai dailios ir puošnios ar kasdienės kelnaitės moterims – kiekvienos moters pasirinkimui!  

  Skaityti daugiau
 • Moteriškos apatinės kelnaitės 121
  Sudėtis
  Modalas 50%, medvilnė 40%, elastanas 10 %
  Pagaminta / kilmės šalis
  Turkija
  Kaina 568 
  710  Sutaupykite 142