Termo rūbai, šiltas apatinis trikotažas

 • Atvėsus orams – ypač rudenį ir žiemą – tenka rinktis atitinkamus drabužius, kad šaltos oro sąlygos nekeltų diskomforto. Labai dažnai tiesiog pasirenkama apsivilkti kelis papildomus drabužių sluoksnius, tačiau su jais ne visada patogu, o ypač vaikams, kurie mėgsta daug judėti.

  Be to, daugybė drabužių sluoksnių neprisideda ir prie įvaizdžio. Todėl reikėtų rinktis drabužius, kurie gelbsti nuo šaltų oro sąlygų ir kartu leidžia jaustis patogiai. Tai užtikrinti gali termo rūbai vaikams.


  Kodėl ir kada reikalingi termo rūbai vaikams?


  1. Puiki apsauga nuo šaltų oro sąlygų


  Iš tiesų šiuolaikiniai termo rūbai vaikams siuvami taip, kad juos galima dėvėti įvairiomis oro sąlygomis – tiek švelnesnėmis, tiek labai ekstremaliomis. Tinkami termo drabužiai leis išvengti daugybės papildomų drabužių sluoksnių. Jie dažniausiai yra dėvimi kaip pirmasis sluoksnis, o ant jų galima dėvėti bet kokią pasirinktą aprangą.


  2. Leidžia orui cirkuliuoti ir visiškai nevaržo judesių


  Dėvint kelis drabužių sluoksnius vienu metu, kūnas ne tik įvairiais būdais varžomas, bet ir (jeigu užsiimama aktyvia veikla) – prakaituoja. Prakaituoti ir nuolat jausti drėgmę ant kūno – nei malonu, nei gerai. Maža to, dar galima ir peršalti. Moderniomis technologijomis kuriami termo rūbai vaikams leidžia odai kvėpuoti.

  Be to, aukštos kokybės medžiagos, iš kurių siuvami termo rūbai, yra elastingos, todėl galima laisvai ir patogiai judėti. Termo rūbai vaikams siuvami taip, kad vaikai jų praktiškai nejaustų dėvėdami, bet mėgautųsi jų teikiama šiluma.


  3. Patogūs ir reikalingi bet kokiai veiklai lauke


  Tinkamo termo drabužiai vaikams leidžia jaustis nesuvaržytiems ir net šaltuoju metų laiku užsiimti intensyvia veikla. Jei planuojate atostogas į kalnus ar bet kokią šalį, kurioje žema oro temperatūra, tai labai praktiškas pasirinkimas.


  Termo rūbai vaikams iš Trauzai.lt


  Mūsų asortimente atrinkti tik kokybiški termo rūbai, vaikams jie siūnami iš malonaus, tampraus, tvirto audinio. Vienas populiariausių pasirinkimų – dvisluoksniai termo rūbai, kurių išorė – slidesnė medžiaga, leidžianti patogiai dėvėti kitus viršutinius rūbus, o vidus – minkšta medžiaga su oro tarpu, todėl dar labiau šildo.

  Tokie termo rūbai puikiai išstumia drėgmę ir šildo net labai suprakaitavus, jie yra skirti aktyviai veiklai – kai daug judama ar sportuojama. Asortimentas nuolat atnaujinamas ir papildomas, tad rinktis čia visuomet yra iš ko.  

  Skaityti daugiau