Vyriškos kelnaitės

 • Vyriškos kelnaitės – kiekvienos dienos aprangos bei patogumo pagrindas. Jos turi būti siuvamos iš kokybiškų medžiagų, patogios ir saugios dėvėti, užtikrinti maksimalią higieną.

  Kadangi kiekvieno vyro stiliaus pojūtis, įpročiai ir komforto suvokimas yra skirtingas, „Trauzai.lt“ siekia visuomet užtikrinti itin platų kelnaičių vyrams asortimentą.

  Galima rinktis iš įvairių spalvų, laisvus arba aptemptus, tinkančius kiekvienai vyro dienai ir kiekvienam atvejui.

  Pagrindinis kriterijus, pagal kurį vyrai renkasi kelnaites – modelis. Vieni vyriškų trumpikių modeliai yra laisvesni, o kiti aptempti, stipriau prigludę prie kūno, vieni išryškinantys seksualumą, o kiti klasikiniai, patogūs dėvėti kiekvieną dieną. Tarp populiariausiųjų – šortukų tipo apatiniai (vyriški bokseriai).

  Jų gali būti su kontrastinių spalvų siūlėmis, stilinga guma ir netgi siūtų pagal ypatingą technologiją – klijuotu juosmeniu ir klešnių kraštais, visiškai be siūlių. Neretai vyrai mėgsta pasirinkti ir trumpikes. „Trauzai.lt“ siūlomos trumpikės vyrams – itin patogios, malonios medžiagos, gali būti su stilinga plačia guma arba su plona guma.

  Kitas kelnaičių pasirinkimo kriterijus – medžiaga, iš kurios siuvamos kelnaitės vyrams. Dažniausiai tai medvilnė, viskozė, modalas. Kiekvienas iš šių audinių pasižymi tam tikromis savybėmis, o suderinti kelių audinių pluoštai leidžia mėgautis dar geresne kokybe ir patvarumu.

  „Trauzai.lt“ siūlomos vyriškos kelnaitės ir vyriškos trumpikės – tik aukštos kokybės

  „Trauzai.lt“ tiek vyriškos kelnaitės, tiek vyriškos trumpikės siuvami iš rinktinių medžiagų. Viena pagrindinių – medvilnė. Tai aukštos kokybės natūrali medžiaga, pasižyminti patvarumu, o prisilietus prie kūno leidžia jaustis maloniai, patogiai ir gaiviai.

  Dėvint medvilnines kelnaites vyrams oda gali kvėpuoti, nes medvilnė sugeria kūno drėgmę, tačiau jos nekaupia. Taip pat medvilnė nekaupia kvapų, priešingai, nei daugybė sintetinių audinių. Kadangi audinys yra hipoalergiškas, tai medvilninės kelnaitės tinka itin jautrią odą turintiems vyrams, ji nealergizuoja, yra visiškai nekenksminga. Dėl šių savybių medvilninės trumpikės vyrams – vienos iš paklausiausių.

  Kitos populiarios medžiagos, naudojamos kelnaitėms siūti, yra viskozė ir modalas. Viskozė – audinys, vertinamas dėl savo lengvumo, minkštumo, švelnumo ir estetiškos išvaizdos. Kitos šios medžiagos savybės – mažai pilinguojasi, itin gerai praleidžia orą, nesielektrina. Vyriškos kelnaitės, kurių sudėtyje yra viskozės, nekaitina kai yra karšta.

  O modalas – medžiaga, savo savybėmis panaši į medvilnę, tačiau žymiai tvirtesnis. Geriausios modalo savybės yra tai, kad jis minkštas, švelnus, tobulai sugeriantis drėgmę, nesiveliantis ir neblunkantis.

  Tai reiškia, kad ryški kelnaičių spalva ilgai nenubluks. Į gaminio sudėtį įtraukti kelių skirtingų medžiagų pluoštai kelnaitėms garantuoja dar didesnę vertę. Tuo įsitikina pasirinkę vyriškas kelnaites ar vyriškas trumpikes iš „Trauzai.lt“ asortimento.

  „Trauzai.lt“ asortimente – gausybė spalvų, plati dydžių įvairovė ir skirtingi kelnaičių vyrams modeliai. Stilingos, gundančios, ypatingai padailintos ar kasdienės kelnaitės vyrams – kiekvieno pasirinkimui!

  Skaityti daugiau
 • Ilginti šortukai plačia guma 1150
  Prekės tipas filtravimui
  Šortukai
  Kaina 12 
  Viskoziniai šortukai plona guma 7801 pilki
  Prekės tipas filtravimui
  Šortukai
  Kaina 650 - 8 
  Viskoziniai šortukai plona guma 7801 mėlyni
  Prekės tipas filtravimui
  Šortukai
  Kaina 650 - 8 
  Viskoziniai šortukai plona guma 7801 juodi
  Prekės tipas filtravimui
  Šortukai
  Kaina 650 - 8